Pracuj z najlepszymi

  • Firma z 25-cio letnim doświadczeniem
  • ponad 250 nowoczesnych pojazdów ciężarowych
  • Ponad 2 miliony przejechanych kilometrów
  • Różnorodna flota dopasowana do potrzeb klienta
  • Profesjonalna kadra
  • Współpracujemy z międzynarodowymi firmami
  • Najwyższa jakość usług potwierdzona wieloma wyróżnieniami

Oferty pracy

Kierowca międzynarodowy C+E

Wymagania
  • - Prawo jazdy kat. C+E
  • - Karta kierowcy
  • - Świadectwo kwalifikacji
  • - Chęć do pracy
  • - Rzetelność

Oferujemy
  • - Stabilne zatrudnienie
  • - Wysokie wynagrodzenie, terminowo wypłacane
  • - Nowoczesną flotę, tabor maksymalnie 5-cio letni, samochody takie jak: Scania, Daf, Mercedes
  • - Własne zaplecze warsztatowe, z wyspecjalizowaną kadrą, wyposażone w samochody serwisowe
  • - Wszystkie samochody wyposażone w GPS
  • - Doświadczoną kadrę spedycyjną
  • - Pomoc w założeniu własnej działalności
  • - Szkolenia, pomoc w zdobyciu doświadczenia
  • - Trasy międzynarodowe na terenie Unii Europejskiej, strefa Schengen
  • - Obsada jednoosobowa, praca na jednym samochodzie, na wyłączność
  • - Praca w systemie ciągłym, z poszanowaniem przepisów odnośnie godzin jazdy oraz odpoczynku

    KONTAKT:

    ☎  tel. +48 797 725 095

    PTH Francepol Sp. z o.o.
    ul. Stary Kisielin-Zatorze 9
    66-002 Zielona Góra

Spedytor międzynarodowy

Zakres obowiązków:
  • - Przyjmowanie zleceń spedycyjnych, doradztwo w ich zakresie, zawieranie umów spedycyjnych
  • - Organizacja całego cyklu usługi spedycyjno-przewozowej
  • - Pozyskiwanie nowych klientów i utrzymywanie dobrych relacji z istniejącymi partnerami handlowymi
  • - Obsługa klienta i udzielanie porad związanych z procesem spedycji (wybór środka transportu, podejmowanie decyzji o zakresie ubezpieczenia itp.)
  • - Dbałość o dopełnienie wszelkich czynności dokumentacyjnych
Wymagania:
  • - Wysoka motywacja i zaangażowanie w wykonywane zadania
  • - Dobra znajomość języka niemieckiego
  • - Znajomość branży transportowej
Oferujemy
  • - Pracę w młodym dynamicznym zespole
  • - Wysokie, zależne od wyników wynagrodzenie
  • - Stabilne warunki zatrudnienia
  • - Możliwość rozwoju w zawodzie spedytora

Працевлаштування Водіїв

Міжнародних категорії С+Е

Експедиційно-транспортна компанія PTH Francepol працевлаштує водіїв кат С+Е, в тому числі іноземців з України та інших держав

ВИМАГАЄМО
  • - водійське посвідчення кат. С+Е
  • - картка водія
  • - свідоцтво водія
  • - бажання працювати
  • - сумлінність
ПРОПОНУЄМО
  • - стабільну занятість
  • - високу, своєчасно сплачену зарплату
  • - парк сучасних, максимально пятирічних автомобілів такіх як:  Scania, Daf,  Mercedes
  • - власна майстерня зі спеціалізованими кадрами та оснащеними сервісними автомобілями
  • - всі автомобілі оснащені GPS
  • - досвідчені експедиторські кадри
  • - допомога створення власного бізнесу
  • - навчання, допомога в отриманні досвіду
  • - маршрути на території Європейського Союзу, зони Шенгену
  • - робота на одному автомобілі, єкіпаж з однією особою
  • - робота в постійному режимі, з дотриманням правил з приводу годин водіння і відпочинку